LOGO firmowe na kalendarzach

Wykonujemy znakowania kalendarzy wszystkimi dostępnymi metodami, a oferowane przez nas kalendarze z firmowym logotypem stają się dzięki temu efektownym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym.

Kalendarze książkowe

dają szerokie pole do wykonania atrakcyjnego produktu reklamowego:

  • Kalendarze z okładką wykonaną ze skóry lub okleiny skóropodobnej TŁOCZYMY na sucho lub folią, wykonujemy GRAWER LASEROWY i personalizujemy

  • Wklejamy WKLEJKI i wymieniamy WYKLEJKI na indywidualne

  • Wymieniamy tasiemki standardowe na znakowane nadrukiem SUBLIMACYJNYM lub tkane w technice ŻAKARDOWEJ

  • Wykonujemy naklejki 3D oraz blaszki metalowe z logotypem

  • Drukujemy INDYWIDUALNE okładki kalendarzy

Kalendarze trójdzielne

 zarówno gotowe wzory z katalogu, jak i indywidualne znakujemy CYFROWO. Technika cyfrowego znakowania umożliwia wykonanie nadruków już od 1 szt. w pełnym kolorze CMYK. Technika ta daje możliwość wykonania znakowania z niespotykaną jakością i precyzją.

Prace, w których wymagane są kolory PANTONE wykonujemy klasycznym SITODRUKIEM.

Kalendarze plakatowe oraz wieloplanszowe z serii klasycznej

znakujemy SITODRUKIEM. Są to gotowe kalendarze, które ze względu na ich wykończenie (metalowa listwa, spirala, lakier UV) można zadrukować tylko techniką sitodruku.

Wadą tej metody jest ograniczenie w projektowaniu do nadruków bez przejść tonalnych, a także ograniczenie w ilości użytych kolorów, gdyż cena nadruku uzależniona jest od ich ilości. Całkowita cena nadruku zależna jest również od ilości drukowanych kalendarzy.

Kalendarze wieloplanszowe z personalizacją

wykonujemy w technice CYFROWEGO DRUKU. Możemy zaoferować w pełni spersonalizowany produkt z logotypem na każdej stronie kalendarza w jakości druku offsetowego w ilościach zaczynających się od 1 szt.!

Kalendarze biurkowe

ze względu na ich różnorodność wymagają różnych technik znakowania, począwszy do sitodruku, poprzez druk cyfrowy, a skończywszy na tłoczeniu w okleinie skóropodobnej.